Szanowni Państwo,

w imieniu JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, prof. Tamary Zacharuk informujemy i jednocześnie z dumą zapraszamy Państwa na kolejny - V Międzynarodowy Kongres Inkluzji Społecznej organizowany przez naszą Uczelnię.

W celu uzyskania formularza zgłoszeniowego oraz innych dodatkowych informacji prosimy o kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat otychczas podjętych działań na stronę www.kis.uph.edu.pl

Komitet Organizacyjny
V Międzynarodowy Kongres Inkluzji Społecznej